Ass. Dr. Merve Hiçyılmaz

Pratisyen Hekimlik - Afyon Karahisar

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Ahmet Necdet Sezer Kampusü, Gazlıgöl Yolu Rektörlük E Blok, 03200 Erenler/Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar  Afyon Karahisar
Afyon Kocatepe Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Orhangazi, Nedim Helvacıoğlu Cd. No:73, 03030 Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar  Afyon Karahisar
Afyonkarahisar Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Merve Hiçyılmaz Hakkında

Merve Hiçyılmaz Kimdir?

Ass. Dr. Merve Hiçyılmaz, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Merve Hiçyılmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Merve Hiçyılmaz Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ma..n
Zamanlama
İlgi
Ortam

çok cana yakın ve ilgili birisiniz hocam başarılarınızın devamını dilerim.Ülkemizin sizin gibi doktorlara ihtiyacı var. 27-06-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Merve Hiçyılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Merve Hiçyılmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. M Hiçyılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Merve Hiçyılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. M Hiçyılmaz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Merve Hiçyılmaz ile anlaşmalı?
Merve Hiçyılmaz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Merve Hiçyılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Merve Hiçyılmaz Afyon Kocatepe ÜniversitesiAfyonkarahisar Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Merve Hiçyılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Merve Hiçyılmaz Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Ass. Dr. Merve Hiçyılmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Merve Hiçyılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Merve Hiçyılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. M Hiçyılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Merve Hiçyılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. M Hiçyılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.