Ass. Dr. Merve Güllü

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Merve Güllü Hakkında

Merve Güllü Kimdir?

Ass. Dr. Merve Güllü, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Merve Güllü, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Kartal Dr.lütfi Kırdar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 15.02.2012)

Merve Güllü Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Merve Güllü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Merve Güllü kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. M Güllü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Merve Güllü için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. M Güllü şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Merve Güllü ile anlaşmalı?
Merve Güllü kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Merve Güllü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Merve Güllü Osmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Osmaniye Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Merve Güllü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Merve Güllü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Merve Güllü için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Merve Güllü muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Merve Güllü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. M Güllü ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Merve Güllü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. M Güllü hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.