Ass. Dr. Merve Gedikli

Pratisyen Hekimlik - Kayseri

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Sanayi, Atatürk Blv., 38010 Kocasinan/Kayseri  Kayseri
Kayseri Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Merve Gedikli Hakkında

Merve Gedikli Kimdir?

Ass. Dr. Merve Gedikli, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Merve Gedikli, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Kayseri Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 26.09.2016)
  • Kayseri Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 26.09.2016)

Merve Gedikli Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Merve Gedikli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Merve Gedikli kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. M Gedikli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Merve Gedikli için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. M Gedikli şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Merve Gedikli ile anlaşmalı?
Merve Gedikli kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Merve Gedikli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Merve Gedikli Kayseri Eğitim Ve Araştırma HastanesiT.c. Sağlık Bakanlığı-Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Merve Gedikli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Merve Gedikli Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Ass. Dr. Merve Gedikli için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Merve Gedikli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Merve Gedikli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. M Gedikli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Merve Gedikli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. M Gedikli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.