Ass. Dr. Mert Nakip

Pratisyen Hekimlik - Ordu

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Şükriye, 06340 Altındağ/Ankara  Ankara
Ankara Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bucak Mh. Boztepe Devlet Hastanesi Pk:52200 Ordu Merkez/ordu, Bucak, 52200 Ordu Merkez/Ordu  Ordu
Ordu Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mert Nakip Hakkında

Mert Nakip Kimdir?

Ass. Dr. Mert Nakip, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Mert Nakip, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mert Nakip Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Mert Nakip tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Mert Nakip kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. M Nakip ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Mert Nakip için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. M Nakip şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mert Nakip ile anlaşmalı?
Mert Nakip kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Mert Nakip nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Mert Nakip Ankara Eğıtım Ve Araştirma HastanesıOrdu Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Mert Nakip hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Mert Nakip Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Ass. Dr. Mert Nakip için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Mert Nakip muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Mert Nakip hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. M Nakip ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Mert Nakip hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. M Nakip hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.