Doktorun Adresi (2)

Parsana Mah., Beyhekim Cad. No:3, 42070 Selçuklu/Konya  Konya
Konya Ağiz Ve Dış Sağliği Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Alaaddin Keykubat Kampüsü, Yeni İstanbul Cad., 42250 Selçuklu/Konya  Konya
Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Fatih Tuncer Hakkında

Mehmet Fatih Tuncer Kimdir?

Ass. Dr. Mehmet Fatih Tuncer, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Fatih Tuncer, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Fatih Tuncer Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

urrahman..a
Zamanlama
İlgi
Ortam

Süpersiniz. Diş ile ilgili bi problemim var Konya da olmadığım için gelemiyorum.size danışacağım, iletişime geçebileceğim bir yer yok mu acaba? 10-02-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Mehmet Fatih Tuncer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Mehmet Fatih Tuncer kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. M Tuncer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Mehmet Fatih Tuncer için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. M Tuncer şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Fatih Tuncer ile anlaşmalı?
Mehmet Fatih Tuncer kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Mehmet Fatih Tuncer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Mehmet Fatih Tuncer Konya Ağiz Ve Dış Sağliği HastanesiSelçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Mehmet Fatih Tuncer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Mehmet Fatih Tuncer Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Ass. Dr. Mehmet Fatih Tuncer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Mehmet Fatih Tuncer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Mehmet Fatih Tuncer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. M Tuncer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Mehmet Fatih Tuncer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. M Tuncer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.