Ass. Dr. Leyla Baykal

Dermatoloji - Artvin

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Çarşı, 08000 Artvin Merkez/Artvin  Artvin
Artvın Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Üniversite, Farabi Cd. No:66, 61080 Trabzon Merkez/Trabzon  Trabzon
Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Leyla Baykal Hakkında

Leyla Baykal Kimdir?

Ass. Dr. Leyla Baykal, Dermatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Leyla Baykal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Leyla Baykal Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Leyla Baykal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Leyla Baykal kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. L Baykal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Leyla Baykal için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. L Baykal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Leyla Baykal ile anlaşmalı?
Leyla Baykal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Leyla Baykal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Leyla Baykal Artvın Devlet HastanesıKaradeniz Teknik Üniversitesi Farabi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Leyla Baykal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Leyla Baykal Dermatoloji, uzmanıdır.

Ass. Dr. Leyla Baykal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Leyla Baykal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Leyla Baykal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. L Baykal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Leyla Baykal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. L Baykal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.