Ass. Dr. İsmail Gökhan Çavuşoğlu

Radyoloji - Trabzon

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İsmail Gökhan Çavuşoğlu Hakkında

İsmail Gökhan Çavuşoğlu Kimdir?

Ass. Dr. İsmail Gökhan Çavuşoğlu, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. İsmail Gökhan Çavuşoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İsmail Gökhan Çavuşoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. İsmail Gökhan Çavuşoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. İsmail Gökhan Çavuşoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. � Çavuşoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. İsmail Gökhan Çavuşoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. � Çavuşoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İsmail Gökhan Çavuşoğlu ile anlaşmalı?
İsmail Gökhan Çavuşoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. İsmail Gökhan Çavuşoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. İsmail Gökhan Çavuşoğlu Trabzon T.c. Sb. Sbü. Ahi Evren Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eah. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. İsmail Gökhan Çavuşoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. İsmail Gökhan Çavuşoğlu Radyoloji, uzmanıdır.

Ass. Dr. İsmail Gökhan Çavuşoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. İsmail Gökhan Çavuşoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. İsmail Gökhan Çavuşoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. � Çavuşoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. İsmail Gökhan Çavuşoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. � Çavuşoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.