Ass. Dr. İsmail Ağababaoğlu, Çankırı, Göğüs Cerrahisi

Ass. Dr. İsmail Ağababaoğlu

Göğüs Cerrahisi - Çankırı

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

eyteam Mehmet..ili

10 numara 5 yıldız alanında çok başarılı ilgisi ve yönlendirmesi çok iyi kesinlikle akciğer göğüs hastalıklarında hiç düşünmeden gidebilirsiniz M.B.P 22-09-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. İsmail Ağababaoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. İsmail Ağababaoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. � Ağababaoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. İsmail Ağababaoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. � Ağababaoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İsmail Ağababaoğlu ile anlaşmalı?
İsmail Ağababaoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. İsmail Ağababaoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. İsmail Ağababaoğlu Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. İsmail Ağababaoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. İsmail Ağababaoğlu Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır.

Ass. Dr. İsmail Ağababaoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. İsmail Ağababaoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. İsmail Ağababaoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. � Ağababaoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. İsmail Ağababaoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. � Ağababaoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.