Doktorun Adresi

Saray, 49200 Merkez/Muş Merkez/Muş  Muş
Muş Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İrem Bayram Hakkında

İrem Bayram Kimdir?

Ass. Dr. İrem Bayram, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. İrem Bayram, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (Diploma: 25.04.2014)

İrem Bayram Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. İrem Bayram tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. İrem Bayram kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. � Bayram ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. İrem Bayram için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. � Bayram şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İrem Bayram ile anlaşmalı?
İrem Bayram kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. İrem Bayram nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. İrem Bayram Muş Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. İrem Bayram hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. İrem Bayram Radyoloji, uzmanıdır.

Ass. Dr. İrem Bayram için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. İrem Bayram muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. İrem Bayram hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. � Bayram ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. İrem Bayram hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. � Bayram hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.