Ass. Dr. İlker Çöven

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Konya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Yeni, Hastane Cd., 42700 Beyşehir/Konya  Konya
Konya Beyşehır Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Konya Eğitim ve Araştırma Hst., 42090 Meram/Konya  Konya
Konya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İlker Çöven Hakkında

İlker Çöven Kimdir?

Ass. Dr. İlker Çöven, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. İlker Çöven, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 15.03.2010)

İlker Çöven Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ur ..kaya
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ben ve annem ilker hocamdan bel fıtığı ameliyati olduk annem dedi platin var beni.de başka bi şey koydu fıtık vardi Allah razı olsun çok iyiyim 04-04-2021

ğdem..man
Zamanlama
İlgi
Ortam

Oğlumun başında sertlik oluştu ve büyümeye devam etti tavsiye üzerine İlker hocama gittik derdimizden kurtulduk bilgisi ve ilgisiyle dünyanın en iyi doktoru herkese tavsiye ederim Allah razı olsun elleri dert görmesin 27-03-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. İlker Çöven tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. İlker Çöven kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. � Çöven ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. İlker Çöven için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. � Çöven şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İlker Çöven ile anlaşmalı?
İlker Çöven kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. İlker Çöven nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. İlker Çöven Konya Beyşehır Devlet HastanesıKonya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. İlker Çöven hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. İlker Çöven Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Ass. Dr. İlker Çöven için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. İlker Çöven muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. İlker Çöven hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. � Çöven ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. İlker Çöven hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. � Çöven hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.