Ass. Dr. Hülya Yorulmaz

Dahiliye - İç Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Teknik okullar, Emniyet, 06560 Yenimahalle/Ankara  Ankara
Gazi Üniversitesi Ha

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hülya Yorulmaz Hakkında

Hülya Yorulmaz Kimdir?

Ass. Dr. Hülya Yorulmaz, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Hülya Yorulmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 16.10.2012)

Hülya Yorulmaz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Hülya Yorulmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Hülya Yorulmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. H Yorulmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Hülya Yorulmaz için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. H Yorulmaz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hülya Yorulmaz ile anlaşmalı?
Hülya Yorulmaz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Hülya Yorulmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Hülya Yorulmaz Gazi Üniversitesi HaYıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Hülya Yorulmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Hülya Yorulmaz Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Hülya Yorulmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Hülya Yorulmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Hülya Yorulmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. H Yorulmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Hülya Yorulmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. H Yorulmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.