Ass. Dr. Hülya Yorğun

Pratisyen Hekimlik - Afyon Karahisar

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Ahmet Necdet Sezer Kampusü, Gazlıgöl Yolu Rektörlük E Blok, 03200 Erenler/Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar  Afyon Karahisar
Afyon Kocatepe Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hülya Yorğun Hakkında

Hülya Yorğun Kimdir?

Ass. Dr. Hülya Yorğun, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Hülya Yorğun, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hülya Yorğun Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Hülya Yorğun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Hülya Yorğun kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. H Yorğun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Hülya Yorğun için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. H Yorğun şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hülya Yorğun ile anlaşmalı?
Hülya Yorğun kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Hülya Yorğun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Hülya Yorğun Afyon Kocatepe Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Hülya Yorğun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Hülya Yorğun Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Ass. Dr. Hülya Yorğun için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Hülya Yorğun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Hülya Yorğun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. H Yorğun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Hülya Yorğun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. H Yorğun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.