Ass. Dr. Halil Çapar, Osmaniye, Dahiliye - İç Hastalıkları

Ass. Dr. Halil Çapar

Dahiliye - İç Hastalıkları - Osmaniye

Randevu Al Değerlendir

Adres (2)

Karacaoğlan, 01510 Kozan/Adana  Adana
Adana Kozan Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Halil Çapar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Halil Çapar kimdir , telefon numarası nedir?

Ass. Dr. H Çapar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Halil Çapar için nasıl randevu alabilirim?

Ass. Dr. H Çapar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Halil Çapar ile anlaşmalı?

Halil Çapar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Halil Çapar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Ass. Dr. Halil Çapar Adana Kozan Devlet HastanesıOsmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Düziçi Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Halil Çapar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Ass. Dr. Halil Çapar Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Halil Çapar için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Halil Çapar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Halil Çapar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Ass. Dr. H Çapar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Halil Çapar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Ass. Dr. H Çapar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.