Ass. Dr. Hakan Demirtaş

Radyoloji - Isparta

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Çünür, Doğu yerleşkesi, 32260 Isparta Merkez/Isparta  Isparta
Isparta Sdü Araştırma Ve Uygulama Hastaneleri

Bu adres için online randevu alınamıyor.

no, Cumhuriyet, 629. Sk. No:16, 07160 Muratpaşa/Antalya  Antalya
Özel Opera Yaşam Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hakan Demirtaş Hakkında

Hakan Demirtaş Kimdir?

Ass. Dr. Hakan Demirtaş, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Hakan Demirtaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakan Demirtaş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Hakan Demirtaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Hakan Demirtaş kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. H Demirtaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Hakan Demirtaş için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. H Demirtaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hakan Demirtaş ile anlaşmalı?
Hakan Demirtaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Hakan Demirtaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Hakan Demirtaş Isparta Sdü Araştırma Ve Uygulama HastaneleriÖzel Opera Yaşam Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Hakan Demirtaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Hakan Demirtaş Radyoloji, uzmanıdır.

Ass. Dr. Hakan Demirtaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Hakan Demirtaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Hakan Demirtaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. H Demirtaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Hakan Demirtaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. H Demirtaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.