Ass. Dr. Günay Güneş, Uşak, Kardiyoloji

Ass. Dr. Günay Güneş

Kardiyoloji - Uşak

Randevu Al Değerlendir
Sağlık Kompleksi ****, İnönü, 75000 Merkez/Ardahan Merkez/Ardahan, Turkey  Ardahan
Tkhk Ardahan Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Günay Güneş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Günay Güneş kimdir , telefon numarası nedir?

Ass. Dr. G Güneş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Günay Güneş için nasıl randevu alabilirim?

Ass. Dr. G Güneş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Günay Güneş ile anlaşmalı?

Günay Güneş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Günay Güneş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Ass. Dr. Günay Güneş T.c.sağlık Bakanlığı Uşak Khb Uşak Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Ve Araştırma HastanesiTkhk Ardahan Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Günay Güneş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Ass. Dr. Günay Güneş Kardiyoloji, uzmanıdır.

Ass. Dr. Günay Güneş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Günay Güneş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Günay Güneş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Ass. Dr. G Güneş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Günay Güneş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Ass. Dr. G Güneş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.