Doktorun Adresi

Kale, Ulucanlar Cd. No:59, 06250 Altındağ/Ankara  Ankara
Ankara Ulucanlar Göz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gözde Hondur Hakkında

Gözde Hondur Kimdir?

Ass. Dr. Gözde Hondur, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Gözde Hondur, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (Diploma: 14.07.2014)

Gözde Hondur Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

met..ADAĞ
Zamanlama
İlgi
Ortam

3 aylık bebeğimizle kendi çocuğu gibi ilgilendi sadece bebek diye mi öyle davranıyor diye merak edip izledim ama bütün hastalarına hitap şekli açıklamaları resmen ailenizden birine muayne oluyormuş gibi hissediyorsunuz Allah razı olsun devlet hastanelerinde ender bulunabilecek bir doktor Gözde HONDUR Sağlık bakanlığı yetkilileri umarım bu başarı ve insan sevgisi dolu olan doktorumuzu ödüllendirir 17-04-2018

ap..kılıç
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ulucanlar göz hastanesinin çok yoğun çalışma ortamında bulunmasına rağmen hastası ile ilgi ve alakası bakımından performansı yüksek, hastaları ile beşeri ilişkileri seviyeli, tedavi konusunda iyi bir uzman. Herkese tavsiye ederim, özellikle de glokom tedavisi görenler Gözde hanımdan çok memnun kalacaksınız. 23-12-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Gözde Hondur tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Gözde Hondur kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. G Hondur ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Gözde Hondur için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. G Hondur şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gözde Hondur ile anlaşmalı?
Gözde Hondur kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Gözde Hondur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Gözde Hondur Ankara Ulucanlar Göz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Gözde Hondur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Gözde Hondur Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Gözde Hondur için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Gözde Hondur muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Gözde Hondur hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. G Hondur ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Gözde Hondur hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. G Hondur hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.