Ass. Dr. Gönül Işık

Dahiliye - İç Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

100.yıl, 06920 Akdere/Nallıhan/Ankara  Ankara
Ankara Nallihan Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gönül Işık Hakkında

Gönül Işık Kimdir?

Ass. Dr. Gönül Işık, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Gönül Işık, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gönül Işık Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Gönül Işık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Gönül Işık kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. G Işık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Gönül Işık için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. G Işık şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gönül Işık ile anlaşmalı?
Gönül Işık kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Gönül Işık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Gönül Işık Ankara Nallihan Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Gönül Işık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Gönül Işık Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Gönül Işık için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Gönül Işık muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Gönül Işık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. G Işık ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Gönül Işık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. G Işık hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.