Ass. Dr. Filiz Bekdemir

Dahiliye - İç Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Demetevler, Vatan Cad., 06200 Yenimahalle/Ankara  Ankara
Ankara Dr.abdurahman Yurtaslan Onkolojı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Filiz Bekdemir Hakkında

Filiz Bekdemir Kimdir?

Ass. Dr. Filiz Bekdemir, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Filiz Bekdemir, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 25.02.2013)

Filiz Bekdemir Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Filiz Bekdemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Filiz Bekdemir kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. F Bekdemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Filiz Bekdemir için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. F Bekdemir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Filiz Bekdemir ile anlaşmalı?
Filiz Bekdemir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Filiz Bekdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Filiz Bekdemir Ankara Dr.abdurahman Yurtaslan Onkolojı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Filiz Bekdemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Filiz Bekdemir Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Filiz Bekdemir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Filiz Bekdemir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Filiz Bekdemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. F Bekdemir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Filiz Bekdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. F Bekdemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.