Ass. Dr. Fehime Kara Eroğlu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hacettepe mah, 06230 Çankaya/Altındağ/Ankara  Ankara
Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Fehime Kara Eroğlu Hakkında

Fehime Kara Eroğlu Kimdir?

Ass. Dr. Fehime Kara Eroğlu, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Fehime Kara Eroğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Fehime Kara Eroğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Fehime Kara Eroğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Fehime Kara Eroğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. F Kara Eroğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Fehime Kara Eroğlu için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. F Kara Eroğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Fehime Kara Eroğlu ile anlaşmalı?
Fehime Kara Eroğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Fehime Kara Eroğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Fehime Kara Eroğlu Ankara Dr.samı Ulus Kadin Doğum, Çocuk Sağliği Ve Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma HastanesıHacettepe Üniversitesi Hastaneleri bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Fehime Kara Eroğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Fehime Kara Eroğlu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Fehime Kara Eroğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Fehime Kara Eroğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Fehime Kara Eroğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. F Kara Eroğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Fehime Kara Eroğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. F Kara Eroğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.