Doktorun Adresi

Hasan Efendi Mh., Hasanefendi-Ramazan Paşa, Kızılay cad. No :13, 09100 Aydın Merkez/Aydın  Aydın
Aydin Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Evrim Kallem Hakkında

Evrim Kallem Kimdir?

Ass. Dr. Evrim Kallem, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Evrim Kallem, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Evrim Kallem Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..a
Zamanlama
İlgi
Ortam

Annemin paratiroid ameliyatını başarıyla gerçekleştirdi. İşini iyi yapan bir hekim. Kendisine teşekkürü bir borç biliriz. 09-08-2019

..lik
Zamanlama
İlgi
Ortam

Evrim Bey babami 2 Temmuz 2018'de Femoral hernia, 31 Temmuz 2018'de Laparoskopik kolesistektomi ameliyatina aldi. Ameliyatlar gayet başarılı geçti, ki benim babam ameliyat olmaktan aşırı korkmasına rağmen doktorumuzun guleryüzü ve içtenliği sayesinde 1 ay dolmadan 2. ameliyatını bile yaptırma kararı alarak geçmiş acılarını ameliyat masasında bırakıp eski sıhhatine geri döndü. Gayet başarılı bir doktor eline, emeğine sağlık. 31-07-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Evrim Kallem tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Evrim Kallem kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. E Kallem ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Evrim Kallem için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. E Kallem şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Evrim Kallem ile anlaşmalı?
Evrim Kallem kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Evrim Kallem nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Evrim Kallem Aydin Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Evrim Kallem hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Evrim Kallem Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Ass. Dr. Evrim Kallem için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Evrim Kallem muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Evrim Kallem hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. E Kallem ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Evrim Kallem hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. E Kallem hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.