Ass. Dr. Erol İnci

Radyoloji - Diyarbakır

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bağcılar, Urfa Yolu, 21090 Merkez/Bağlar/Diyarbakır  Diyarbakır
Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yenişehir Mh., Yenişehir, 21100 Yenişehir/Diyarbakır  Diyarbakır
Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Erol İnci Hakkında

Erol İnci Kimdir?

Ass. Dr. Erol İnci, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Erol İnci, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Erol İnci Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Erol İnci tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Erol İnci kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. E İnci ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Erol İnci için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. E İnci şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Erol İnci ile anlaşmalı?
Erol İnci kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Erol İnci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Erol İnci Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları HastanesiDiyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Erol İnci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Erol İnci Radyoloji, uzmanıdır.

Ass. Dr. Erol İnci için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Erol İnci muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Erol İnci hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. E İnci ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Erol İnci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. E İnci hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.