Ass. Dr. Ercan Kaydok, Niğde, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Ass. Dr. Ercan Kaydok

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Niğde

Randevu Al Değerlendir

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Ercan Kaydok tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Ercan Kaydok kimdir , telefon numarası nedir?

Ass. Dr. E Kaydok ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Ercan Kaydok için nasıl randevu alabilirim?

Ass. Dr. E Kaydok şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ercan Kaydok ile anlaşmalı?

Ercan Kaydok kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Ercan Kaydok nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Ass. Dr. Ercan Kaydok Ömer Halisdemir Üniversitesi Bor Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Ercan Kaydok hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Ass. Dr. Ercan Kaydok Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır.

Ass. Dr. Ercan Kaydok için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Ercan Kaydok muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Ercan Kaydok hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Ass. Dr. E Kaydok ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Ercan Kaydok hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Ass. Dr. E Kaydok hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.