Ass. Dr. Ender Salbaş, Ağrı, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Ass. Dr. Ender Salbaş

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Ağrı

Randevu Al Değerlendir

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Ender Salbaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Ender Salbaş kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. E Salbaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Ender Salbaş için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. E Salbaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ender Salbaş ile anlaşmalı?
Ender Salbaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Ender Salbaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Ender Salbaş Ömer Halisdemir Üniversitesi Bor Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Ender Salbaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Ender Salbaş Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır.

Ass. Dr. Ender Salbaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Ender Salbaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Ender Salbaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. E Salbaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Ender Salbaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. E Salbaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.