Ass. Dr. Emine Banu Çakıroğlu

Göğüs Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Emine Banu Çakıroğlu Hakkında

Emine Banu Çakıroğlu Kimdir?

Ass. Dr. Emine Banu Çakıroğlu, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Emine Banu Çakıroğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 27.08.2013)

Emine Banu Çakıroğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Emine Banu Çakıroğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Emine Banu Çakıroğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. E Çakıroğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Emine Banu Çakıroğlu için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. E Çakıroğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Emine Banu Çakıroğlu ile anlaşmalı?
Emine Banu Çakıroğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Emine Banu Çakıroğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Emine Banu Çakıroğlu Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Emine Banu Çakıroğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Emine Banu Çakıroğlu Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Emine Banu Çakıroğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Emine Banu Çakıroğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Emine Banu Çakıroğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. E Çakıroğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Emine Banu Çakıroğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. E Çakıroğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.