Ass. Dr. Emel Gökalp Zorbozan

Pratisyen Hekimlik - Afyon Karahisar

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Ahmet Necdet Sezer Kampusü, Gazlıgöl Yolu Rektörlük E Blok, 03200 Erenler/Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar  Afyon Karahisar
Afyon Kocatepe Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Emel Gökalp Zorbozan Hakkında

Emel Gökalp Zorbozan Kimdir?

Ass. Dr. Emel Gökalp Zorbozan, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Emel Gökalp Zorbozan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Emel Gökalp Zorbozan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Emel Gökalp Zorbozan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Emel Gökalp Zorbozan kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. E Gökalp Zorbozan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Emel Gökalp Zorbozan için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. E Gökalp Zorbozan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Emel Gökalp Zorbozan ile anlaşmalı?
Emel Gökalp Zorbozan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Emel Gökalp Zorbozan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Emel Gökalp Zorbozan Afyon Kocatepe Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Emel Gökalp Zorbozan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Emel Gökalp Zorbozan Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Ass. Dr. Emel Gökalp Zorbozan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Emel Gökalp Zorbozan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Emel Gökalp Zorbozan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. E Gökalp Zorbozan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Emel Gökalp Zorbozan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. E Gökalp Zorbozan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.