Ass. Dr. Elife Eker Şimşek

Dahiliye - İç Hastalıkları - Van

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Elife Eker Şimşek Hakkında

Elife Eker Şimşek Kimdir?

Ass. Dr. Elife Eker Şimşek, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Elife Eker Şimşek, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Yüzüncüyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 19.03.2013)

Elife Eker Şimşek Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Elife Eker Şimşek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Elife Eker Şimşek kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. E Eker Şimşek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Elife Eker Şimşek için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. E Eker Şimşek şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Elife Eker Şimşek ile anlaşmalı?
Elife Eker Şimşek kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Elife Eker Şimşek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Elife Eker Şimşek T.c.sağlık Bakanlığı Van Kamu Hastaneleri Birliği Sağlık Bilimleri Üni.van Eğit. Ve Araş.hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Elife Eker Şimşek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Elife Eker Şimşek Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Elife Eker Şimşek için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Elife Eker Şimşek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Elife Eker Şimşek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. E Eker Şimşek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Elife Eker Şimşek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. E Eker Şimşek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.