Adres

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..in

Değerli hocam her şeyini hastalarına feda etmiş işte bu ülke bu gibi değerli hocalarimiza ihtiyaç duyuyor 01-11-2019

da..maz

Ece hanım da 3 yıl tedavi gördüm çok memnun kaldım bana elinde bir sihirli çubuk olmadığını ve çubuğu dokunup da iyileşeceğim mi beklememi söylemişti belki elimde sihirli bir çubuğu yok ama kelimeleri bence çok sihirli olabilir ben inandım güvendim ve çok yol kat ettim Çorum harika bir doktora sahip Çorum halkı bence kıymetini bilsin 20-06-2019

ut..TIN

Oldukça iyi ilgili bi doktor. Hastayı can kulağıyla dinliyor.Derdine ortak oluyor. İlaçlara azar azar başlatıyor çok dakkatli temkinli pekte ilaç taraftarı değil çat pat ilaç yazmiyor. Güvenip kendinizi teslim edebileceğiniz bi hekim... 19-03-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Ece Yazla tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Ece Yazla kimdir , telefon numarası nedir?

Ass. Dr. E Yazla ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Ece Yazla için nasıl randevu alabilirim?

Ass. Dr. E Yazla şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ece Yazla ile anlaşmalı?

Ece Yazla kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Ece Yazla nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Ass. Dr. Ece Yazla T.c. Sağlık Bakanlığı-Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Ece Yazla hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Ass. Dr. Ece Yazla Psikiyatri, uzmanıdır.

Ass. Dr. Ece Yazla için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Ece Yazla muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Ece Yazla hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Ass. Dr. E Yazla ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Ece Yazla hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Ass. Dr. E Yazla hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.