Doktorun Adresi

Mutluevler Mah., Doburca Cad., 16090 Osmangazi/Bursa  Bursa
Bursa Çekirge Devlet Hastanesi(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Derya Doğanay Hakkında

Derya Doğanay Kimdir?

Ass. Dr. Derya Doğanay, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Derya Doğanay, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 22.11.2012)

Derya Doğanay Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

seyin..ı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Derya hocam 28.09.2020 tarihinde katarakt ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyat öncesi korkularım vardı. Gerek muayenelerim esnasında, gerekse ameliyat hazırlığı sırasında ve ameliyatımda söyleşileri ile korkularımı gidererek güzel bir ameliyat süresi geçirdim ve görme açısından çok rahatladım. Diğer gözümden de yine Derya hanıma ameliyat olacağım. Kendisine teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunarım. Hüseyin Arlı 27-10-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Derya Doğanay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Derya Doğanay kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. D Doğanay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Derya Doğanay için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. D Doğanay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Derya Doğanay ile anlaşmalı?
Derya Doğanay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Derya Doğanay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Derya Doğanay Bursa Çekirge Devlet Hastanesi(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Derya Doğanay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Derya Doğanay Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Derya Doğanay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Derya Doğanay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Derya Doğanay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. D Doğanay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Derya Doğanay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. D Doğanay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.