Doktorun Adresi

Kirazlıdere, 05200 Merkez/Amasya Merkez/Amasya  Amasya
Amasya Üni. - Sabuncuoğlu Şerefeddin Eği. Ve Araş. Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Canan Kaya Hakkında

Canan Kaya Kimdir?

Ass. Dr. Canan Kaya, Dermatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Canan Kaya, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Canan Kaya Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Canan Kaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Canan Kaya kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. C Kaya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Canan Kaya için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. C Kaya şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Canan Kaya ile anlaşmalı?
Canan Kaya kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Canan Kaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Canan Kaya Amasya Üni. - Sabuncuoğlu Şerefeddin Eği. Ve Araş. Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Canan Kaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Canan Kaya Dermatoloji, uzmanıdır.

Ass. Dr. Canan Kaya için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Canan Kaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Canan Kaya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. C Kaya ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Canan Kaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. C Kaya hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.