Ass. Dr. Aytaç Yaman

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

İrfan Baştuğ Cad./Kurtdereli Sok., Ziraat, 06110 Altındağ/Ankara  Ankara
Ankara Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hematoloji, Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aytaç Yaman Hakkında

Aytaç Yaman Kimdir?

Ass. Dr. Aytaç Yaman, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Aytaç Yaman, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Aytaç Yaman Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Aytaç Yaman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Aytaç Yaman kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. A Yaman ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Aytaç Yaman için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. A Yaman şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Aytaç Yaman ile anlaşmalı?
Aytaç Yaman kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Aytaç Yaman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Aytaç Yaman Ankara Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hematoloji, Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Aytaç Yaman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Aytaç Yaman Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Aytaç Yaman için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Aytaç Yaman muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Aytaç Yaman hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. A Yaman ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Aytaç Yaman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. A Yaman hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.