Ass. Dr. Aysel Öz

Radyasyon Onkolojisi - Tekirdağ

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Eskicami-Ortacami, Hastane Sk. No:1, 59000 Tekirdağ Merkez/Tekirdağ  Tekirdağ
Tekırdağ Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aysel Öz Hakkında

Aysel Öz Kimdir?

Ass. Dr. Aysel Öz, Radyasyon Onkolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Aysel Öz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Aysel Öz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Aysel Öz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Aysel Öz kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. A Öz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Aysel Öz için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. A Öz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Aysel Öz ile anlaşmalı?
Aysel Öz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Aysel Öz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Aysel Öz Tekırdağ Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Aysel Öz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Aysel Öz Radyasyon Onkolojisi, uzmanıdır.

Ass. Dr. Aysel Öz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Aysel Öz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Aysel Öz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. A Öz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Aysel Öz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. A Öz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.