Ass. Dr. Aysel Burcu Palandökenlier

Pratisyen Hekimlik - Konya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Necmettin Erbakan Üniversitesi, Yunus Emre, 42080 Meram/Konya  Konya
Meram Tıp Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aysel Burcu Palandökenlier Hakkında

Aysel Burcu Palandökenlier Kimdir?

Ass. Dr. Aysel Burcu Palandökenlier, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Aysel Burcu Palandökenlier, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Aysel Burcu Palandökenlier Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Aysel Burcu Palandökenlier tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Aysel Burcu Palandökenlier kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. A Palandökenlier ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Aysel Burcu Palandökenlier için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. A Palandökenlier şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Aysel Burcu Palandökenlier ile anlaşmalı?
Aysel Burcu Palandökenlier kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Aysel Burcu Palandökenlier nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Aysel Burcu Palandökenlier Meram Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Aysel Burcu Palandökenlier hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Aysel Burcu Palandökenlier Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Ass. Dr. Aysel Burcu Palandökenlier için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Aysel Burcu Palandökenlier muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Aysel Burcu Palandökenlier hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. A Palandökenlier ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Aysel Burcu Palandökenlier hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. A Palandökenlier hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.