Ass. Dr. Atıf Kılıç

Radyoloji - Aydın

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Cumhuriyet Mah., Atatürk Blv. No:96, 09020 Merkez/Aydın Merkez/Aydın  Aydın
Aydın Kamu Hastaneler Bırlığı Aydın Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Atıf Kılıç Hakkında

Atıf Kılıç Kimdir?

Ass. Dr. Atıf Kılıç, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Atıf Kılıç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Atıf Kılıç Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Atıf Kılıç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Atıf Kılıç kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. A Kılıç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Atıf Kılıç için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. A Kılıç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Atıf Kılıç ile anlaşmalı?
Atıf Kılıç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Atıf Kılıç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Atıf Kılıç Aydın Kamu Hastaneler Bırlığı Aydın Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Atıf Kılıç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Atıf Kılıç Radyoloji, uzmanıdır.

Ass. Dr. Atıf Kılıç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Atıf Kılıç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Atıf Kılıç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. A Kılıç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Atıf Kılıç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. A Kılıç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.