Ass. Dr. Aslıhan Altın

Göğüs Hastalıkları - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Pınartepe, 34500 Büyükçekmece/İstanbul  İstanbul
Beylikdüzü Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aslıhan Altın Hakkında

Aslıhan Altın Kimdir?

Ass. Dr. Aslıhan Altın, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Aslıhan Altın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Aslıhan Altın Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Aslıhan Altın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Aslıhan Altın kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. A Altın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Aslıhan Altın için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. A Altın şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Aslıhan Altın ile anlaşmalı?
Aslıhan Altın kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Aslıhan Altın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Aslıhan Altın Beylikdüzü Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Aslıhan Altın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Aslıhan Altın Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Aslıhan Altın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Aslıhan Altın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Aslıhan Altın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. A Altın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Aslıhan Altın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. A Altın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.