Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ma..taş Aydın

Dört saatim Beykoz P.SSK.acilde kızımın başında geçti doktorumuz alev hanımdı,haliyle insan etraflada ilgili ve gözlemci oluyor sonuçta acildesin çeşit çeşit hastalar geliyor yoğun bir ortam ama Alev hanım taktir edilecek bir kişilik kendisini tanımam dört saatte kimler geldi kimler geçti duruşunda bile huzur veren ilgili sabırlı bir kişilik gördüm başka doktorda vardı ama o' × doktoru da beğenmedim alev hanımda gördüğüm meslek sevgisini × doktorda göremedim helal olsun size sizi doğuran anaya güzel insan Alev Eceviz Mutlu sağlıklı başarılı ol hayatın boyunca senin gibileri az gelir.. 29-11-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Alev Eceviz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Alev Eceviz kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. A Eceviz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Alev Eceviz için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. A Eceviz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Alev Eceviz ile anlaşmalı?
Alev Eceviz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Alev Eceviz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Alev Eceviz Sb İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Alev Eceviz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Alev Eceviz Acil Tıp, uzmanıdır.

Ass. Dr. Alev Eceviz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Alev Eceviz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Alev Eceviz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. A Eceviz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Alev Eceviz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. A Eceviz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.