Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.3
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

yna..ldız

Harika bir doktor yıllardır hastasıyım tahammülüne ve sizi kontrol altına almasına hayran kalacaksınız psikiyatri dediğin böyle olur bir çok doktor gezip yıllarca en sonunda ilacı bile bıraktıran müthiş bir doktordur kendisi 08-07-2020

at..r

B Tahamül gücü yüksek terbiyeli ve saygılı doktorlardan biri..Bazende kendisini görürüm sokaklarda gezerek etnik psikoloji gözlemler. 29-12-2015

..

Ben gerçekten kendi dalında müthiş bir insan olduğunu düşünüyorum ve kendisi nin hastasıyım 27-09-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Alaaddin Bulut tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Alaaddin Bulut kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. A Bulut ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Alaaddin Bulut için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. A Bulut şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Alaaddin Bulut ile anlaşmalı?
Alaaddin Bulut kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Alaaddin Bulut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Alaaddin Bulut Gazıantep Dr. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Alaaddin Bulut hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Alaaddin Bulut Psikiyatri, uzmanıdır.

Ass. Dr. Alaaddin Bulut için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Alaaddin Bulut muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Alaaddin Bulut hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. A Bulut ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Alaaddin Bulut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. A Bulut hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.