Aile Danışmanı Sevgi Dökmeci, Edirne, Aile Danışmanı

Aile Danışmanı Sevgi Dökmeci

Aile Danışmanı - Edirne

Anne - Baba Ayrılığı, Aile danışmanlığı, Travma (Ölüm,boşanma, kaza,deprem, taciz, tecavüz, organ kaybı)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Fatih Mah. İbrahim Ay Cad. Yağmur Apt. A Blok D:3  Merkez, Edirne
Özel Patika Aile Danışma & Çocuk Gelişim Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Sevgi Dökmeci Kimdir?

Aile Danışmanı Uzmanı Sevgi Dökmeci, Gazi Üniversitesi Fakültesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü'nde başladığı lisans eğitimini 1997 yılında başarıyla tamamlayarak Çocuk Gelişim Uzmanı unvanı almıştır.

Meslek hayatı boyunca özel ve devlet olmak üzere pek çok okul öncesi kurumda öğretmenlik ve yöneticilik yapmıştır. Mesleğinin son yıllarında meslek liselerinde çocuk gelişimi ve eğitimi alanında meslek dersleri vermiştir. 2011-2015 yılları arasında MEB ve CİSED tarafından verilen çeşitli Aile Danışmanlığı ve Aile Arabuluculuğu eğitimlerine katılmış ve çalışmalarını başarıyla tamamladıktan sonra uzun yıllar hayalini kurduğu Patika Aile Danışma ve Çocuk Gelişim Merkezi'ni hayata geçirmiştir. 

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Aile Danışmanı Sevgi Dökmeci tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Aile Danışmanı Sevgi Dökmeci kimdir , telefon numarası nedir?

Aile Danışmanı S Dökmeci ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Aile Danışmanı Sevgi Dökmeci için nasıl randevu alabilirim?

Aile Danışmanı S Dökmeci şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Aile Danışmanı Sevgi Dökmeci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Aile Danışmanı Sevgi Dökmeci Özel Patika Aile Danışma & Çocuk Gelişim Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Aile Danışmanı Sevgi Dökmeci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Aile Danışmanı Sevgi Dökmeci Aile Danışmanı, uzmanıdır. Aile Terapisi, Bireysel terapi, Psikoterapi, Bağımlılık Terapisi, Çift terapisi, Cinsel terapi alanlarında hizmet veriyor ve Anne - Baba Ayrılığı, Aile danışmanlığı, Travma (Ölüm,boşanma, kaza,deprem, taciz, tecavüz, organ kaybı), Sınav Kaygısı, Psikolojik Sorunlar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Aile Danışmanı Sevgi Dökmeci için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Aile Danışmanı Sevgi Dökmeci muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Aile Danışmanı Sevgi Dökmeci hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Aile Danışmanı S Dökmeci ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Aile Danışmanı Sevgi Dökmeci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Aile Danışmanı S Dökmeci hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.