Uzm. Kl. Psk. Bilal Akyüz, Samsun, Psikoloji

Uzm. Kl. Psk. Bilal Akyüz

Psikoloji - Samsun

Travma, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Kişilik Bozuklukları

Randevu Al 0 (850) 811 74 39Soru Sor

Psikologun Adresi

Mimar Sinan Mh. Mustafa Kemal Blv. Güneş Apt. No: 40 Kat: 4 Daire: 10  Atakum, Samsun
Özne Psikoloji

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Bilal Akyüz Hakkında

Bilal Akyüz Kimdir?

Uzm.KI.Psk.Bilal Akyüz, 1983 yılında Niğde’de doğmuştur. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Psikoloji bölümünde başladığı eğitimini bölüm birinciliğiyle ile tamamlamıştır. Okan Üniversitesi Travma Odaklı Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimini başarıyla tamamlamıştır.

Yüksek lisans eğitimi sürecinde Bilişsel Davranışçı Terapiler, bireysel ve toplumsal travmalar, psikolojik acil yardım, kriz müdahale, saha çalışmaları, ihmal ve istismar ağırlıklı bir formasyondan geçmiş olup süpervizyonlu vaka çalışmalarını Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Eğitim ve Araştırma Biriminde sürdürmüştür. Davranış Bilimleri Entitüsü’nde EMDR I. Düzey Uygulayıcı Eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Varoluşçu Psikoterapiler Derneği Existanbul'un düzenlediği varoluşçu psikoterapi eğitimine 2018 yılında kabul edilmiştir ve sertifikasyon süreci devam etmektedir. Obsesif Kompulsif Kişilik Örüntüsünde Çocukluk Çağı Olumsuz Deneyimleri, Bağlanma Stilleri ve Dayanıklılığın İlişkisi konulu tez çalışması hâlen devam etmektedir.

Lisans eğitimi esnasında 17. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresinin düzenleme kurulunda Başkan Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Okan Üniversitesi Psikoloji Topluluğunun kurucu başkanı olan Bilâl Akyüz, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Psikoloji Topluluğunda da başkanlık yapmıştır. Psikoloji Topluluğu çerçevesinde birçok konferans, eğitim, film gösterim ve analizleri ve tartışma grupları düzenlemiş ve yürütmüştür. Birçok akademik projede görev almıştır ve bilimsel çalışmalarını sürdürmektedir.

Psikoloji bilimine yaklaşımı disiplinler arası olan Bilâl Akyüz; felsefe, sosyoloji, antropoloji, sanat gibi alanlardan beslenmeye çalışmaktadır. İlgilendiği temel konular; Lacancı Psikanaliz ve Felsefe, LGBTİ hakları, cinsiyet ve cinsel kimlik, postyapısalcı ve postmodern felsefe, işkence ve işkeceden hayatta kalanlar, sinematerapi, feminizm, hayvan hakları, Türkiye ve Dünya edebiyatı ve müziktir.

2018 yılında Özne Psikoloji Danışmanlık Merkezini kurmuştur ve şu anda danışanlarıyla çalışmalarını Özne Psikoloji‘de devam ettirmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 10 2015

Tecrübe: 4 yıl 10 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce
 • Fransızca

Deneyimler

 • Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Araştırma ve Uygulama Birimi
  10 2015 - 06 2017
 • Severan Psikoloji
  06 2017 - 10 2018
 • Özne Psikoloji Danışmanlık Merkezi
  10 2018 - Şu Anda

İlgilendiği Hastalıklar

 • Travma
 • Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
 • Kişilik Bozuklukları
 • Depresyon
 • Kaygı

Tedaviler

 • Fobilerden kurtulmak
 • Yetişkin terapisi
 • Yetişkin Psikoterapisi
 • Varoluşçu psikoterapi
 • Süpervizyon

Hobiler

 • Edebiyat
 • Müzik
 • Felsefe
 • Sinema
 • Politika

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 74 39

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Bilal Akyüz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Yaygin anksiyete bozuklugu

  Selamlar hocam ben 22 yasinda bir erkeğim yaklasik 7 yildir panik atak yaygin anksiyete bozuklugu ve hpkodriyazisle ugrasiyorum cesitli ilaclar kullandim ilk iki sene 2 sene icinde 10 tane farkli ilac kullanmisligim var surekli farkli bir pskiyarise gidiyorum simdi ilac kullanmiyorum kafama gore kes... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Kl. Psk. Bilal Akyüz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Yeme bozukluğu

  Merhabalar sayın hocam,8 yaşında ki oğlumda ek gıdaya gectigi andan beri yeme bozuklukları var.kokuya,renge,görünüşe,sıvı yiyeceklere vb şeylere takarak yemiyor.psikolojik nedenleri olduğunu düşünüyorum.bu konu alanıniza giriyormu?

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Kl. Psk. Bilal Akyüz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yayınladığı Makaleler

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Bilal Akyüz ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Kl. Psk. Bilal Akyüz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 74 39

Uzm. Kl. Psk. Bilal Akyüz için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Bilal Akyüz için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Bilal Akyüz için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Bilal Akyüz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Bilal Akyüz Özne Psikoloji Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Bilal Akyüz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Bilal Akyüz Psikoloji, uzmanıdır. Fobilerden kurtulmak, Yetişkin terapisi, Yetişkin Psikoterapisi, Varoluşçu psikoterapi, Süpervizyon, Psikoterapi, Psikodinamik psikoterapi, Kognitif Davranış Terapi, Grup terapisi, Depresyon tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Travma, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Kişilik Bozuklukları, Depresyon, Kaygı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Kl. Psk. Bilal Akyüz için muayene ücreti nedir?
Uzm. Kl. Psk. Bilal Akyüz muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Bilal Akyüz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Kl. Psk. Bilal Akyüz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Bilal Akyüz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Psikologdan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.