Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.9
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

at..demir

Safran kesesinden amalıyat oldum. Gayet güzel gectı. Teşhisi cok ıyı. İlgi alaka iletişim sevgi saygı. ikna edişi. Hepsinden cok memnun kaldım. 04-07-2020

sa..bey

karnımın alt tarafında ağrı vardı bu sebeple gittim Yüksel bey’e hayatımda gördüğüm en ilgili en saygılı doktor.. sakin ve sevecen oluşu ayrı. böyle pozitif iyi ruhlu doktorlar daim olsun.. sevgiler 27-06-2020

lent..anli

Mide ve karın ağrısı ile gittim,bir klasör dosyam vardı hepsini tek tek inceledi elle muayene yaptı.Daha sonra endoskopi ve kolonoskopi yaptı,sonuçları haftaya alacağız.Gayet işini seven bir insana benziyor ilgi alaka harika,okuyorsa kendisine buradan çok teşekkür ederim. Bülent Turanlı 10-09-2019

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Yüksel Baldan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Yüksel Baldan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. Y Baldan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yüksel Baldan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Yüksel Baldan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Yüksel Baldan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Yüksel Baldan Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Yüksel Baldan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Yüksel Baldan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yüksel Baldan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. Y Baldan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Yüksel Baldan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Y Baldan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.