Uzm. Dr. Sibel Spinu

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - İstanbul
5.0

Homeopati Uygulamaları

“” Devamı

Uzm. Dr. Sibel Spinu

Uzm. Dr. Sibel SPİNU, 1967 yılında Köstence - Romanya'da doğmuştur. 1981 yılında Türkiye'ye yerleşmiştir. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2000 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2000-2003 yılları arasında Özel Atlas Hastanesi'nde, 2003-2004 yılları arasında Çamlıca Ömür Hastanesi'nde, 2004 - 2005 yılları arasında Özel Feriha Laçin Hastanesi'nde ve 2005- 2009 yılları arasında Özel Küçükyalı Delta Hastanesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı ve Yeni Doğan Yoğun Bakım Sorumlusu olarak görev yapmış olan Uzm. Dr. Sibel SPİNU, Özel Esnaf Hastanesi, Özel Acıbadem Hastanesi, Özel İncirli Hastanesi, Özel GOP Hastanesi, Özel Ataşehir Acıbadem Tıp Merkezi gibi çeşitli hastanelerde nöbetçi ve staff Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görevde bulunmuştur.

2009 yılında ise kendi özel muayenehanesini açmış olan Uzm. Dr. Sibel SPİNU, 2003 yılında Homeopati ile tanışmıştır. Bunun üzerine 2003 - 2006 yılları arasında Dr. George Vithoulkas'ın Vithoulkas Uluslararası Homeopati Akademisi'nin Klasik Homeopati eğitimini tamamlamıştır. 2006 - 2009 yılları arasında İzmir' de bulunan Klasik Homeopati Derneği'nin Dr. Gerhard Bleul tarafından verilen Homeopati kursunu tamamlamıştır. Ayrıca 2009 yılından beri Prof. Nelson tarafından geliştirilen SCIO-QXCI geri bildirim Kuantum Enerjetik Tıp uygulayıcısıdır.

Milli Pediatri Derneği, Türk Tabipler Birliği, LIGA Medicorum Homeopathica Internationalis, International Homeopathic Medical League, İzmir Klasik Homeopati Derneği, Homeopathic World Community ve SCIO International gibi ulusal ve uluslararası mesleki kuruluşların üyesi olan Uzm. Dr. Sibel SPİNU, iyi derecede İngilizce, Romence ve az derecede Fransızca bilgimekte olup mesleki çalışmalarına İstanbul - Ataşehir'de bulunan kendi özel muayenehanesinde, Klasik Tıp, Homeopati ve Enerjetik Tıp yöntemlerini kullanarak devam etmektedir.

Dr. Sibel SPINU
Küçük Bakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. Katip Ahmet Sok. Nazmi Bey Apt. No: 8 Kat: 1 Daire: 4 Ataşehir/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Dr. Sibel SPİNU, 1967 yılında Köstence - Romanya'da doğmuştur. 1981 yılında Türkiye'ye yerleşmiştir. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2000 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2010
Deneyim: 13 Yıl

İlgi Alanları

Homeopati Uygulamaları Devamı

Deneyimler

Dr. Sibel SPINU (2010 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 19 56

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
PP
P P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Sibel Spinu ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Sibel Spinu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Sibel Spinu için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Sibel Spinu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504741956

Uzm. Dr. Sibel Spinu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Sibel Spinu Dr. Sibel SPINU bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Sibel Spinu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Sibel Spinu Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp uzmanıdır. Homeopati Uygulamaları, alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube