Uzm. Dr. Sibel Spinu

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - İstanbul

Homeopati Uygulamaları

Randevu Al 0 (850) 474 19 56

Doktorun Adresi

Küçük Bakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. Katip Ahmet Sok. Nazmi Bey Apt. No: 8 Kat: 1 Daire: 4  Ataşehir, İstanbul
Dr. Sibel SPINU

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Sibel Spinu Hakkında

Sibel Spinu Kimdir?

Uzm. Dr. Sibel SPİNU, 1967 yılında Köstence - Romanya'da doğmuştur. 1981 yılında Türkiye'ye yerleşmiştir. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2000 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2000-2003 yılları arasında Özel Atlas Hastanesi'nde, 2003-2004 yılları arasında Çamlıca Ömür Hastanesi'nde, 2004 - 2005 yılları arasında Özel Feriha Laçin Hastanesi'nde ve 2005- 2009 yılları arasında Özel Küçükyalı Delta Hastanesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı ve Yeni Doğan Yoğun Bakım Sorumlusu olarak görev yapmış olan Uzm. Dr. Sibel SPİNU, Özel Esnaf Hastanesi, Özel Acıbadem Hastanesi, Özel İncirli Hastanesi, Özel GOP Hastanesi, Özel Ataşehir Acıbadem Tıp Merkezi gibi çeşitli hastanelerde nöbetçi ve staff Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görevde bulunmuştur.

2009 yılında ise kendi özel muayenehanesini açmış olan Uzm. Dr. Sibel SPİNU, 2003 yılında Homeopati ile tanışmıştır. Bunun üzerine 2003 - 2006 yılları arasında Dr. George Vithoulkas'ın Vithoulkas Uluslararası Homeopati Akademisi'nin Klasik Homeopati eğitimini tamamlamıştır. 2006 - 2009 yılları arasında İzmir' de bulunan Klasik Homeopati Derneği'nin Dr. Gerhard Bleul tarafından verilen Homeopati kursunu tamamlamıştır. Ayrıca 2009 yılından beri Prof. Nelson tarafından geliştirilen SCIO-QXCI geri bildirim Kuantum Enerjetik Tıp uygulayıcısıdır.

Milli Pediatri Derneği, Türk Tabipler Birliği, LIGA Medicorum Homeopathica Internationalis, International Homeopathic Medical League, İzmir Klasik Homeopati Derneği, Homeopathic World Community ve SCIO International gibi ulusal ve uluslararası mesleki kuruluşların üyesi olan Uzm. Dr. Sibel SPİNU, iyi derecede İngilizce, Romence ve az derecede Fransızca bilgimekte olup mesleki çalışmalarına İstanbul - Ataşehir'de bulunan kendi özel muayenehanesinde, Klasik Tıp, Homeopati ve Enerjetik Tıp yöntemlerini kullanarak devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Homeopati Uygulamaları
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 19 56

Sibel Spinu Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 30-04-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sibel Spinu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sibel Spinu Cevapladığı Sorular

 • 3 yaşında kızım var yemek yemeği red ediyor

  Merhaba benim kızım 2hafta once 14.2kgboyu92cm abur cubur ve tatlılara iştahı ama yemekte sevdiği yemekleri bile yemiyor korkutup yediriyorum.ödül sistemini denedim olmadı ceza sistemi'de olmadı hiç yemiyor bu günde okulda yemedi evdede sabah'ta beri yemiş sayılmaz daha once okulda yemeğin yeiyordu... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Sibel Spinu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Çocuk

  Merhaba hocam 40 günlük bir bebeğimiz var ve gaz sorunu var ve bu durum bebeği çok rahatsız ediyor belirli meslektaşlarınıza götürmemize rağmen şikayetimiz konusunda bir durum değişmedi bize bu konuda yardımcı olmanızı umut ederim ve şimdiden vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim iyi akşa... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Sibel Spinu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sibel Spinu Makaleleri

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Sibel Spinu ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Sibel Spinu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 19 56

Uzm. Dr. Sibel Spinu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Sibel Spinu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Sibel Spinu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Sibel Spinu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Sibel Spinu Dr. Sibel SPINU Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sibel Spinu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Sibel Spinu Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Homeopati Uygulamaları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Sibel Spinu için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Sibel Spinu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sibel Spinu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Sibel Spinu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Sibel Spinu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.