Uzm. Dr. Sibel Spinu, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Sibel Spinu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İstanbul

Bebek Ve Çocuk Sağlığı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak İltihabı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Küçük Bakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. Katip Ahmet Sok. Nazmi Bey Apt. No: 8 Kat: 1 Daire: 4  Ataşehir, İstanbul
Dr. Sibel SPINU

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Sibel Spinu Kimdir?

Uzm. Dr. Sibel SPİNU, 1967 Yılında Köstence - Romanya'da doğmuştur. 1981 yılında Türkiye'ye yerleşmiştir. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2000 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2000-2003 yılları arasında Özel Atlas Hastanesi'nde, 2003-2004 yılları arasında Çamlıca Ömür Hastanesi'nde, 2004 - 2005 yılları arasında Özel Feriha Laçin Hastanesi'nde ve 2005- 2009 yılları arasında Özel Küçükyalı Delta Hastanesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı ve Yeni Doğan Yoğun Bakım Sorumlusu olarak görev yapmış olan Uzm. Dr. Sibel SPİNU, Özel Esnaf Hastanesi, Özel Acıbadem Hastanesi, Özel İncirli Hastanesi, Özel GOP Hastanesi, Özel Ataşehir Acıbadem Tıp Merkezi gibi çeşitli hastanelerde nöbetçi ve staff Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görevde bulunmuştur. Mesleki çalışmalarına 2009 yılından beri kendi özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Milli Pediatri Derneği, Türk Tabipler Birliği, LIGA Medicorum Homeopathica Internationalis, International Homeopathic Medical League, İzmir Klasik Homeopati Derneği, Homeopathic World Community ve SCIO International gibi ulusal ve uluslararası mesleki kuruluşların üyesi olan Uzm. Dr. Sibel SPİNU, iyi derecede İngilizce, Romence ve az derecede Fransızca bilgimekte olup mesleki çalışmalarına İstanbul - Ataşehir'de bulunan kendi özel muayenehanesinde, Klasik Tıp, Homeopati ve Enerjetik Tıp yöntemlerini kullanarak devam etmektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lin..ul

Cevabı için kendisine çok teşekkür ediyorum. 06-07-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sibel Spinu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kaka sorunu

  5aylık bebeğim büyük tuvaletini kendisi yapamıyo zeytin yağıyla uyarıyorum öyle yaptırıyorum sağlık ocağındaki hemşire mamasına zeytin yağıkoy dedi ama bir işe yaramadı maması aptamil1 kullanıyorum. ne yapmam lazım ek gıdaya geçtiğimde nası olur kendisi yapa bilirmi

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Sibel Spinu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Uyku duzensizligi

  Merhaba sibel hanim 8.ayini bitirmekte olan bir oglum var alttan bir disi patladi cocugum cok huysuz hic durmuyor karni tok olsa bile durmuyor dogru duzgun uyumuyor ve meme emmiyor zaten 4 aya kadar kolikti benim zorumla emdi hala oyle keyfi gelince 2 cekiyor birakiyor uyku duzeni hic yok yardimci o... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Sibel Spinu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yayınladığı Makaleler

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.