Uzm. Dr. Orhan Uzun

Genel Cerrahi, Gastroenteroloji Cerrahisi - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Orhan Uzun Hakkında

Orhan Uzun Kimdir?

Uzm. Dr. Orhan Uzun, Genel Cerrahi ve Gastroenteroloji Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Cerrahisi Orhan Uzun, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 16.05.2014)

Orhan Uzun Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Orhan Uzun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Orhan Uzun kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. O Uzun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Orhan Uzun için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. O Uzun şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Orhan Uzun ile anlaşmalı?
Orhan Uzun kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Orhan Uzun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Orhan Uzun İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtısas Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Orhan Uzun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Orhan Uzun Genel Cerrahi, ,Gastroenteroloji Cerrahisi uzmanıdır.

Uzm. Dr. Orhan Uzun için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Orhan Uzun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Orhan Uzun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. O Uzun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Orhan Uzun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. O Uzun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.