Uzm. Dr. Mitat Arıcıgil

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Konya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Necmettin Erbakan Üniversitesi, Yunus Emre, 42080 Meram/Konya  Konya
Meram Tıp Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mitat Arıcıgil Hakkında

Mitat Arıcıgil Kimdir?

Uzm. Dr. Mitat Arıcıgil, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB alanlarında faaliyet göstermektedir. Mitat Arıcıgil, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mitat Arıcıgil Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�ar..akoç
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kendisine pazartesi nazal septum ve deviasyon (burun içi kıkırdak va kemik alınması ) ameliyatı oldum. Ameliyattan çıktıktan sonra sanki ameliyat olmamış gibiydim. Iki gün sonra tereyağından kıl çeker gibi burun içi tamponlarım alındı ve artık nefes aldigimi hissedebiliyordum. Ben böyle kral doktor görmedim. İlgi alakasından dolayı ALLAH RAZI OLSUN. Sonuçta burundan ameliyat olduk, az biraz ağrı sızı hissedip yüzümüz morarsaydı da anlatacağımız anımız kalsaydı. Maalesef olmadı.☺ 02-07-2020

a..lıç
Zamanlama
İlgi
Ortam

Harika bi doktor ilgi alaka muhteşem kendisine rinoplasti ameliyatı oldum şu an 4. günümdeyim ilgisi ve elinin hafifliği gerçekten çok iyi 25-11-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mitat Arıcıgil tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mitat Arıcıgil kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Arıcıgil ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mitat Arıcıgil için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Arıcıgil şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mitat Arıcıgil ile anlaşmalı?
Mitat Arıcıgil kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Mitat Arıcıgil nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Mitat Arıcıgil Meram Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Mitat Arıcıgil hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Mitat Arıcıgil Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Mitat Arıcıgil için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mitat Arıcıgil muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mitat Arıcıgil hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Arıcıgil ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Mitat Arıcıgil hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Arıcıgil hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.