Doktorun Adresi

Alaaddin, Hasta Yurdu Cd. No:31, 16040 Tophane/Osmangazi/Bursa  Bursa
Bursa Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Metin Müjdeci Hakkında

Metin Müjdeci Kimdir?

Uzm. Dr. Metin Müjdeci, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Metin Müjdeci, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 22.01.2010)

Metin Müjdeci Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.8)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

...t
Zamanlama
İlgi
Ortam

Rahat iletişim kurulabilen, çok ilgili bir uzman. Vakti kisitli olmasina rağmen 5 yaşindaki kizimla bile çok güzel ilgilendi ...(mâlum bazi dr lar yetişkinlerle bile saglikli iletişim kuramiyor) 23-04-2019

er Leyla..ker
Zamanlama
İlgi
Ortam

Annemi ve eşimi götürdüm çok ilgili bir doktor branşında uzman olduğu çok belli memnun kaldık tavsiye ederiz... 25-05-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Metin Müjdeci tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Metin Müjdeci kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Müjdeci ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Metin Müjdeci için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Müjdeci şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Metin Müjdeci ile anlaşmalı?
Metin Müjdeci kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Metin Müjdeci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Metin Müjdeci Bursa Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Metin Müjdeci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Metin Müjdeci Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Metin Müjdeci için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Metin Müjdeci muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Metin Müjdeci hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Müjdeci ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Metin Müjdeci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Müjdeci hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.