Uzm. Dr. Mehmet Us

Göz Hastalıkları - Adana

Göz Hastalıkları Genel, Göz Uyumu (Akomodasyon), Çocuklarda Göz Hastalıklar

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

  Seyhan, Adana
Özel Metro Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Us Hakkında

Mehmet Us Kimdir?

Uzm. Dr. Mehmet US, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2005 yılında Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Özel Anadolu Göz Merkezi, Özel İskenderun Gelişim Hastanesi, Akademi Cerrahi Tıp Merkezi, Çukurova Göz Hastanesi, Özel Beşyüzevler Avrupa Göz Tıp Merkezi, Özel Avrupa Hospital Hastanesi ve Özel Avrupa Göz Merkezi gibi pek çok kurumda görev yapmış olan Uzm. Dr. Mehmet US, mesleki çalışmalarına şu anda Özel Medline Adana Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • HARRAN ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Göz Hastalıkları Genel
 • Göz Uyumu (Akomodasyon)
 • Çocuklarda Göz Hastalıklar
 • Göz Alerjisi
 • Sarı Nokta (Makula Dejenerasyonu)
Tedaviler
 • Katarakt cerrahisi
 • Astigmatik keratotomi
 • Görme alanı testi
 • Göz kapağı germe
 • Glokom muayenesi

Mehmet Us Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ınar..göl
Zamanlama
İlgi
Ortam

Diyebilirim ki Acıbadem Bodrum bünyesinde bir gerçek doktor var, o da Dr. Mehmet Us. Gerek doktorluğu, gerek insanlığı gerekse de şahsiyeti ile gerçek bir doktor. İmkansızı başaran ama buna rağmen alçak gönüllülüğü asla elden bırakmayan, ender bulunan bir doktor. 09-04-2021

lay derya ..�it

Çok başarılı ilgili sıcakkanlı bir doktor. Göz kapağı ameliyatımı başarıyla gerçekleştirmiştir 29-12-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mehmet Us tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Mehmet Us Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • 0.25 0.50 numara miyop 0.25 astigmat gözlük günlükte sürekli kullanılmalı mı?

  Merhaba, sağ (-0,25) sferik ve (-0.25) slendrik ile sol (-0,50) sferik ve (-0,25) slendrik gözlük kullanıyorum. uzun süre bilgisayar başında çalışmaktan dolayı gözümde yorgunluk ve bazen ağrıların olduğu söyleyerek tedaviye gittiğimde yukarıdaki belirtiğim numaralarda gözlük verdi doktorum. antirefl... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Mehmet Us

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Göze ot kurutma ilacı gelmesi

  Merhaba hocam ben bahcelerde cıkan otlara ilac atıyorum kurutmak icin hortumla attıgımız icin ister istemez birkac damla göze geliyor. göze zararı olurmu .ne gibi zararı olur . bu ise gitmeden önce sag gözümde damarlar belirginlesti. i̇se basladıktan sonrada diger gözümün damarları gözüküyordu faka... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Mehmet Us

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mehmet Us kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Us ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Us için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Us şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Us nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Mehmet Us Özel Metro Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Mehmet Us hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Mehmet Us Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Katarakt cerrahisi, Astigmatik keratotomi, Görme alanı testi, Göz kapağı germe, Glokom muayenesi, Sarı nokta hastalığı (Yaşa Bağlı Makula Dejenerasyonu), Şaşılık tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Göz Hastalıkları Genel, Göz Uyumu (Akomodasyon), Çocuklarda Göz Hastalıklar, Göz Alerjisi, Sarı Nokta (Makula Dejenerasyonu) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Mehmet Us için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mehmet Us muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Us hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Us ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Mehmet Us hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Us hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.