Uzm. Dr. Halil Gürsoy Pala

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Manisa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Halil Gürsoy Pala Hakkında

Halil Gürsoy Pala Kimdir?

Uzm. Dr. Halil Gürsoy Pala, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Halil Gürsoy Pala, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 03.04.2009)

Halil Gürsoy Pala Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Halil Gürsoy Pala tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Halil Gürsoy Pala kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. H Pala ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Halil Gürsoy Pala için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. H Pala şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Halil Gürsoy Pala ile anlaşmalı?
Halil Gürsoy Pala kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Halil Gürsoy Pala nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Halil Gürsoy Pala T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Halil Gürsoy Pala hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Halil Gürsoy Pala Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Halil Gürsoy Pala için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Halil Gürsoy Pala muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Halil Gürsoy Pala hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. H Pala ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Halil Gürsoy Pala hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. H Pala hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.