Uzm. Dr. Didem Karavelioğlu

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - Antalya

Yemek Borusu (Özafagus) İltihabı (Özafajit), Çölyak Hastalığı (Gluten Enteropatisi, Çölyak Spru), Dispepsi (Hazımsızlık)

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Güzeloba Mahallesi, Barınaklar Blv. No:180  Muratpaşa, Antalya

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Didem Karavelioğlu Hakkında

Didem Karavelioğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Didem Karavelioğlu, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Didem Karavelioğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
İlgilendiği Hastalıklar
  • Yemek Borusu (Özafagus) İltihabı (Özafajit)
  • Çölyak Hastalığı (Gluten Enteropatisi, Çölyak Spru)
  • Dispepsi (Hazımsızlık)
  • Karında Gaz Yapan Durumlar
  • Atrofik Gastrit
Tedaviler
  • Karaciğerin radyofrekanslı ablasyon
  • Ivc(intravenöz kolanjiografi)
  • Endoskopik tedavi
  • Gastrostomi
  • Kan elektrolit testi

Didem Karavelioğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

tafa..kır
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kronik ishal ve bulantı kusma şikayetlerim nedeniyle didem hocaya başvurdum. Basamak basamak tedavimi düzenledi. Çok memnunum kendisinden harika bi doktor. Tedavi konusunda mükemmel yaklaşımları olan bir hekim. İlaçların yanında verdiği tavsiyeler, ek yapılması gerekenleri de anlatan çok yönlü bir hekim. Hastası ile ilgilenen, tane tane açıklayan bir hekim. Her şey için teşekkür ederim. 14-07-2021

n..kın

Didem hocamı, 2 yıl önce nadir bir hastalık olan Budd Chiari adlı hastalığımı (yaptığı bir kaç tetkikle 1 kaç saatte) teshisini koyup stamp takılması gerektiğini bu işin Antalya'da yapılmadığını hemen Ankara'ya gitmem gerektiğini söylediginde tanıdım. Ankara'da 1 ayın sonunda yapılan tetkiklerle Didem hocamın dediğini doğruladılar. Ve hocamın dediği kişiye yönlendirildim. Allah'ın sevgili kuluymuşum Didem hocam o gün karşıma çıkmış. Çabuk ve doğru karar vermesi, doğru kişilere yönlendirmesi hayatımı kurtardı. Hemetoloğumun kan sulandırıcı ilacımı değiştirmesi üzerinden 1 ay geçmedi şikayetlerim tekrar etti ve hemen Didem hocama gittim. Ulturasonuma baktı ve bişeylerin ters gittiğini anladı ve hemen Tipsi takan doktorum ile Diyaloğa geçti. Ertesi gün bize yine Ankara yolları göründü. Tipsim ilaç değişimine reaksiyon göstermiş ve tıkanmasına ramak kalmıştı. Didem hanımın dikkatli araştırması sayesinde 2.kez hayatım kurtuldu. Tabi tipsi takan doktorumuda unutmamak gerek. Her ikisinden de Allah razı olsun. Bu gibi doktorlar işini hakkıyla yapan kişiler. Masa başında oturan sadece tetkik okuyan kişiler değiller. Insani yönleri ise saymak ile bitmez. Ordan oraya koşturmadan kısa sürede zaman kazandıran doktorlar az ne yazık ki. Kesinlikle Gastroenteroloji alanında önerebileceğim tek isim. Sevgi ve Saygılarımı kendisine iletirim. Esen A.O 27-02-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Didem Karavelioğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Didem Karavelioğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. D Karavelioğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Didem Karavelioğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. D Karavelioğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Didem Karavelioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Didem Karavelioğlu bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Didem Karavelioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Didem Karavelioğlu Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Karaciğerin radyofrekanslı ablasyon, Ivc(intravenöz kolanjiografi), Endoskopik tedavi, Gastrostomi, Kan elektrolit testi alanlarında hizmet veriyor ve Yemek Borusu (Özafagus) İltihabı (Özafajit), Çölyak Hastalığı (Gluten Enteropatisi, Çölyak Spru), Dispepsi (Hazımsızlık), Karında Gaz Yapan Durumlar, Atrofik Gastrit hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Didem Karavelioğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Didem Karavelioğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Didem Karavelioğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. D Karavelioğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Didem Karavelioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. D Karavelioğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.