BH
Soru Sahibi
13 Kasım 2016 09:12

Sağlıklı yaşam

İyi günler esma hanım bende uyku sorunu var.geceleri sık sık uyanma ve gün içerisinde vucudumda eklem yerlerinde ve kas bölgelerinde sızım oluyor.kendimi yorgun halsiz mutsuz hisediyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Nasılsınız? Uyku probleminize neden olan faktörleri bulup bunları EMDR ve BDT terapisi ile çözebeliriz.Vücut ağrılarınız somatizasyon bozukluğu olabilir.Bununla ilgili testler uygulanıp sonucuna göre tedaviye başlanılabilir. En kısa sürede ben yada başka meslektaşıma size yönlendirmek isterim Sevgiler Uzman Klinik Psikolog Esma Kazoğlu

13 Kasım 2016 13:07

Sevgiler Uzman Klinik Psikolog Esma Kazoğlu *** *** ** *** *** ** 02

13 Kasım 2016 13:11