KO
Soru Sahibi
6 Ağustos 2012 10:54

Naviküler kemiğim kırılmştı kaynadı ama ödem var

Hocam 4-5 ay önce naviküler kemiğim kırılmıştı alçıya falan alındı geçen hafta röntgen çekip doktor baktı kemik kaynamış dedi bende ağrım var dedim mr çektirdim.Mr sonucunu yazıyorum hocam.Skafoid kemik distal kesiminde yaklaşık 15mm çaplı medüller ödem,komşu eklem mesafelerinde minimal sıvı artımı dikkat çekmektedir.diğerleri hep normaldir falan yazıyor hocam bu sıvı artımı ve ödem e ne yapacam hocam ameliyat mı olcam yoksa ilaç tedavisi var mıdır ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli
Ortopedi ve Travmatoloji

Sorun yok iylesiyorsun demektir eklem hareketlerini yap zaman icinde rahtlarin yada fizik tedevi al Gecmis olsun

8 Ağustos 2012 18:11