Uzm. Psk.

Tilbe Denizhan

Psikoloji - Antalya

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Ruh Sağlığı, Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi, Bilişsel davranışçı terapi, Aile danışmanlığı, Bireysel psikoterapi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

43 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Hakkında

Tilbe Denizhan Kimdir?

Psk. Tilbe Denizhan, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlamasının ardından lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde tamamladı. Arından yüksek lisans eğitimini İngiltere’de Anglia Ruskin Üniversitesi Klinik Çocuk Psikolojisi Yüksek Lisans programında tamamlayan Psk. Denizhan, Klinik Psikolog unvanını aldı. 

Yüksek lisans eğitimini “Ergenlikte romantik ilişki durumu ve memnuniyetinin kişilerin yeme alışkanlıkları ve depresyon üzerine etkisi” üzerine oluşturduğu tez çalışması ile Dr. Sarah Kuppen danışmanlığında tamamlayan Dr. Denizhan, eğitim hayatı süresince psikolojinin pek çok dalında (klinik psikoloji, eğitimde psikoloji, psikolojik danışmanlık) çalışmalar ve stajlar gerçekleştirdi. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Psikiyatri Kliniği ve Balıklı Rum Hastanesinde staj dönemini tamamladı.

Yabancı Diller

 • İngilizce

İletişim bilgileri


 • Nirvana Psikiyatri Merkezi
  AdresŞirinyalı Mah. Savaş Cad. Zima Apt. K: 2 D: 4 No: 42 Muratpaşa / ANTALYA  Muratpaşa, Antalya  Haritayı gör  

  Merkez İmkanları

  • Wi-fi
  • Otopark (Ücretsiz)
  • Vale

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Tilbe Denizhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR

Ekibim

Asistan Emine Güneş
Emine Güneş Asistan 1 yıllık mesleki tecrübe


.